ŞİRKET PROFİLİMİZ

Temelleri 1946 yılında atılan SÖZER MAKİNA, Türkiye’de yerli makine üretiminde 1900’lerin ikinci yarısından itibaren örnek gösterilecek bir şirkettir. Hizmet verdiğimiz sektörlerde çok amaçlı makinelerin ve komponentlerinin üretiminin yanı sıra, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübemiz ile birlikte tasarım, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de verilebilmektedir. 

SÖZER MAKİNA, yenilikçi ürünlerden oluşan geniş makina yelpazesinde üretimini yaptığı her makinasında veya projelendirdiği anahtar teslim her projesinde makinaların ilk tasarım aşamasından kurulum ve kullanım prosedürlerine kadar her aktiviteyi kapsayan sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Kurulduğu günden bugüne iş ortaklarına uzun yıllar memnun kalacağı “Sağlam ve Güvenilir” makinalar üretmeyi size garanti etmektedir.  

SÖZER MAKİNA, bugün itibariyle yıllık üretiminin yaklaşık %70’ini ihraç etmektedir. Üretim teknoloji ve hizmetlerini 2019 sene sonu itibariyle dünya genelinde 52 farklı ülkede ki adreslerle paylaşmaktadır. Projelendirme, tasarım, üretim ve satış sonrasında ki tüm hizmetlerimiz konusunda uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile mükemmel bir şekilde sağlanmaktadır.

SÖZER MAKİNA olarak bizler sektörel ihtiyaçlarınıza ve projelerinize  hem bağımsız makine çözümlerimizle hem de anahtar teslim projelerimizle çözüm olabilmek isteriz. 

Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri SÖZER MAKİNA ile çalışmaya davet ediyoruz…