Sývý Transfer Diþli Pompalarý
KULLANIM ALANLARI :

Çeşitli viskozitedeki sıvıların, pompa girişine kendi akışkanlığı ile gelebilen, özellikle her türlü boyanın bir yerden bir yere transferinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

TASARIM :

Pompa gövdesi tamamen pik döküm malzemeden tasarlanmış olup dişli grubu özel ısıl işleme sokularak aşınma süresinin uzatılması sağlanmıştır. Özel bronz yatakları sayesinde son derece sessiz çalışma özelliği de pompaya kazandırılmıştır.

DİĞER ÖZELLİKLER :

Pompa, cebri basmalı dişli pompadır. Çeşitli debilere göre imalatı yapılmakta olup isteğe göre sadece pompa veya motor-şase akuple edilmiş olarak imalatı bulunmaktadır. Kayış kasnak sistemi ile elektrik motoruna akuple edilerek tahrik edilmektedir. Giriş tarafında hava alma hunisi ve vanası bulunmaktadır. Bağlantı şasesinin altında bulunan tekerlekleri sayesinde mobil özelliğe sahiptir. Dişliler, özel olarak sementasyon ile sertleştirilmiştir.

OPSİYONEL İSTEKLER :

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof özelliği, pompa gövde ve dişlilerinin komple paslanmaz malzemeden imalatı, hız kontrol frekans konvertörü ile pompanın devir ayarı opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.

Pompa Tipi SDP 1 1/4" SDP 2"
Ana Motor (Kw) 1,5 3
Motor Devri (d/d) 950 950
Pompa Devri (d/d) 350 350
Pompa Kapasitesi (Lt/Sa) 500 500
POMPA ÖLÇÜLERİ
En 390 500
Boy 1160 1200
Yükseklik 540 700