Anahtar Teslim Projeler
GİRİŞ :

Anahtar teslim projelerin temelinde yatan ileri teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş; mühendislik, dizayn ve uygulama esaslarının en üst düzeyde tutulduğu komple proje çalışması genelde boya üretim sanayi başta olmak üzere tüm üretim sektörlerinde teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde geleceğe yönelik yatırımlarda tercih edilmektedir. Komple tesis projelerimizde iş ortaklarımızın isteği doğrultusunda tam otomatik, yarı otomatik ve manuel işletim sistemleri kurulabilmektedir. Otomatik veya manuel işletim sistemlerinde kullanılan makine parkurlarında farklılıklar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı seçimi yapılan makineler, firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek şekilde dizayn edilmektedir. Anahtar teslimi proje isteği olan iş ortaklarımızla yatırımı düşünülen alanın mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler yapılarak en uygun proje tipi kendilerine tarafımızdan sunulmaktadır.

ANA ÖZELLİKLER :

Tam otomatik üretim projelerimizde yoğun olarak kullandığımız ham madde besleme sistemleri ki bunlar toz ham maddeler için otomatik vakum besleme sistemi ve sıvı ham maddeler için otomatik pompalı sistemlerdir. Her iki besleme sistemi de otomatik dozajlama sistemli olabilmektedir. Tüm ham maddeler belirtilen reçete bazında sırasına ve miktarına göre, imalat mikserlerine boru hatları aracılığı ile otomatik olarak gönderilmektedir. Bütün bu işlemler merkez kontrol ekranında adım adım izlenebilmektedir. Proje dahilinde tüm yazılım ve otomasyon işlemleri de tarafımızdan geliştirilerek iş ortağımızın isteği doğrultusunda projeye adaptasyonu sağlanmaktadır. 

Anahtar teslimi projelerimizde ham madde besleme sistemleri, ham madde silo ve tankları, silo ve tanklardan mikserlere boru hatları, tartım ve ölçüm sistemleri, tüm pnömatik kontrol sistemleri, mikser makineleri, dolum ve paketleme makineleri, otomasyon ve yazılımın tek bir firma sorumluluğu altında geliştirilip uygulanması keyfini iş ortaklarımıza sunmaktayız. Tam otomatik projelerimizde tüm ham madde ve ürünler borular aracılığı ile gönderildiğinden, üretim ortamında herhangi bir tozumanın olmayışı da büyük avantaj sağlamaktadır. İnsan gücünden bağımsız çalışan üretim hatlarında operatör hatalarını ve buna bağlı kalite değişkenliği minimuma indirgenmiştir. 

PROJE GENEL HATLARI :

Anahtar teslim projelerde silo ve tankların, tüm ham madde aktarım organlarının imalatları; boru hatlarının çekilmesi; üretim mikser makinelerinin, bitmiş ürün stok tanklarının, renklendirme tanklarının, dolum ve paketleme hatlarının imalatları; tüm projeyi kumanda edecek olan otomasyon ve yazılım, projenin ana hatlarını oluşturmaktadır. Projelerde kullanılan tüm tartım ve ölçüm sistemleri, otomasyonda kullanılan PLC, endüstriyel bilgisayar ve dokunmatik ekranlar en kaliteli bilindik ürünlerden tercih edilmektedir.

DETAYLI BİLGİ :

Anahtar teslimi projelerle ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilmek için deneyimli kadromuzdan ilgili mühendislerimizle temasa geçebilirsiniz.